Koe Siikaisjärven rauha ja luonnonkauneus SUP-laudan päältä! Eteläpää Resortissa on vuokrattavissa kaksi SUP-lautaa. Laudan vuokraan kuuluu kaikki tarvittavat varusteet ja ohjeet. Laudat vuokrataan käyttövalmiina.
Suppailu Eteläpäässä sopii aloittelijalle kuin kokeneemmallekin harrastajalle. Tule testaamaan!
Hinnasto:
SUP-lauta — 9€/1h
Laudan saa vuokrattua matkailukeskuksen päärakennuksen vastaanotosta. Tarvittaessa opastamme vuokraajaa SUP-laudan käyttöön. Lautailu on vuokralaisen vastuulla.
Parhaan käyttökokemuksen tarjoamiseksi käytämme teknologioita, kuten evästeitä, laitetietojen tallentamiseen ja/tai käyttämiseen. Näiden teknologioiden hyväksyminen mahdollistaa tietojen, kuten selauskäyttäytymisen tai yksilöllisten tunnisteiden, käsittelyn tällä sivustolla. Suostumuksen epääminen tai peruuttaminen voi vaikuttaa haitallisesti sivuston tiettyihin toimintoihin ja ominaisuuksiin.